| KRISTINAxo a întrebat:

Se duce cineva la Untold Festival de la Cluj Napoca? In cadrul evenimentului "Capitala europeana a tineretului" din vara asta. Unde se spune ca ar veni David Guetta, Avicii si alti 150 de artisti. Va duceti?laughing Sunt curioasa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as duce, Avicii e unul dintre DJ-ii mei preferati, dar si David Guetta e destul de ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cel mai probabil o sa stau acasa, chiar daca mi-ar placea mult sa merg.

| Summer4Party a răspuns:

Normal ca merg vine si Dimitri vegas & Like Mike unde pui ca are scena separata pentru muzica electronica