| eviltwinnn a întrebat:

Se mai gasesc pe undeva albumele lui cedry2k in afara de site-urile de anunturi?

Răspuns Câştigător
| Nectunt a răspuns:

Da! Toate albumele se pot comanda la comenzi_cedry2k@yahoo.ro. Pentru mai multe detalii urmărește-i pagina oficială https://www.facebook.com/cedry2krueger?fref=ts. Vezi că a scos și o bucată nouă. Multă baftă!

| eviltwinnn explică (pentru Nectunt):

Speram ca sunt disponibile pe un site big grin nu prea am incredere sa comand pe adrese de messenger.

| Nectunt a răspuns (pentru eviltwinnn):

E postata adresa pe contul oficial al lui Cedry2k, s-a reintors la muzica!