| Missin`you` a întrebat:

Sincer, ascultati manele?happy

Răspuns Câştigător
| ely92music a răspuns:

Sincer... nu ascult, dar nu am nimic cu cei care asculta!

97 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Daaaa laughing rolling on the floor bineinteles ca NU, nu este o crima dar cei care asculta le place, mie NU. nu am nimic cu cei care asculta manele, dar sa nu ma puna si pe mine sa ascult oh go on. so. nup nu ascult happy

| Vizitiul a răspuns:

Ascult toate genurile de muzica, cu exceptia muzicii rock. Nu vad unde-i rusinea, multe persoane -i catalogheaza pe cei ce asculta manele ca fiind cocalari. Si care este problema? Totusi, ascult tot ceea ce doresc, independent de perspectiva celor din jur.
Da, Angel, ascult si manele!

| Ramina a răspuns:

Nu, le urasc. Pentru ca sunt cantate de rromi si oricum versurile nu au nimic atragator. aproape toate sunt la fel. Despre bani si femei :-&
Ascult orice in afara de manele laughing

| FucktheSystem a răspuns:

Nici vorba laughing
Nu se pune problema de asa ceva la mine [se stie]
Eu ascult numai punk-rock-metal si poate foarte putin pop.
Asa sunt eu ...in viata mea nu am ascultat manele de buna voie [o data am ascultata in autocar in excursie]
Dci raspunsul e nu categoric!

| Andreea_9565 a răspuns:

Sincer, nu. happy

| MilezEmmz4ever a răspuns:

Bleaaah, normal ca nu

| Fvn a răspuns:

Nu.

| Derye a răspuns:

Sincer? NU!

Idioata limitare de spatiu!

| kryssstyna a răspuns:

Nu imi plac de loc laughing

| deffect a răspuns:

Sigurr love struck ca nu raised eyebrows

| razvanadriann a răspuns:

Nu serios. dar care este problema fiecare cu alegerile si gandurile lor straight face cine are dreptul sai catalogheze pe ceilalti numindui cocalari si altele pe cand ei crezanduse nu stiu ce sunt chiar de fapt cocalari. dar nu nu ascult mane happywinking mult succes. HuSh3r

| lexy22 a răspuns:

Nuuuuuuu!

| BaDrihanna a răspuns:

Urasc manelele, le canta rromi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte ascultam, acum m-am lasat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... da, cel putin o data pe saptamana. Ma obliga vecinii (si eu, si ei stam cu geamurile deschise, ca e vara). Iarna nu ascult.

| Vizitiul a răspuns:

Eram 100% sigur ca vrei primii o multime de raspunsuri contra manelelor, dar nu stiu cati dintre useri au puterea de-a recunoaste veridicitatea omogena!?

| LuS[z] a răspuns:

Sincer iti spun Nu

| Razvan a răspuns:

Nu multumescoh go on

| shadovv a răspuns:

Mai bine ma sinucid.

| cosmin deejays a răspuns:

Nu sunt anti-manele dar nuci nu-mi place decat 3 sau 4 hai rock-ul

| T30D0RA a răspuns:

Sincer, m-am lasat de ele. De cand merg prin cluburi, ascult doar muzica de club. :X

| Vizitiul a răspuns:

Adiaa-dar care este problema, rromii, nu sunt tot oameni ca noi, nu avem drepturi egale pe acest pamant, nu suntem egali in fata lui Dumnezeu independent de culoare, varsta, sex sau religie imbratisata?
Mi-e mila de felul in care percepeti lucrurile.

Răspuns utilizator avertizat
| greenish a răspuns:

Mda.eram sigura ca asa se va intampla laughing dany, care asculta manele a luat stupid, iar xxx2010xxx a luat folositor si amuzant laughing pentru ce folositor? ti-ar folosi tie la ceva faptul ca el nu asculta manele? fiecare are propria sa opinie.normal ca rockerii, hip-hop-erii, punkerii si etc nu asculta manele din principiul ` eu ascult rock, deci urasc manelele `. ar trebui sa o lasati mai moale cu chestiile de genul asta pentru ca, sa fim seriosi, nu cred ca exista om in romania asta care nu a ascultat macar o manea happy

si acum sariti cu ` stupid ` laughing

| greenish a răspuns:

Aa...si am uitat laughing vorbiti de manele de parca ar fi o crima. ce va place sa mai judecati oamenii dupa muzica pe care o asculta.va garantez pe un manelist il duce capul mai mult decat il duce pe un rocker sau punkerwinking cel putin manelistii nu sunt emo laughing

| woody_9489 a răspuns:

Sincer, nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dany, dupa cum pui problema, as avea ceva si impotriva poporului chinez, ca nu ascult nici muzica chinezeasca. A propos, tu asculti rock? Daca nu, esti anti-american, anti-englez, anti-popoare nordice, etc

| Vizitiul a răspuns:

Refflex -bai baiatule, pe mine nu ma caracterizeaza manele sau versurile prezentate in manele. Le ascult si nimic mai mult, sunt piese vechi, care m-au impresionat. Am specificat ceva mai sus, ascult si alte genuri, nu doar manele. Nu doresc sa mai iau de aspectul tau fizic, mi se pare absurd.
Spui ca am fata de manelist, sa inteleg ca tu ai fata de dens, step?
Invata sa te exprimi corect, "intr-adevar", se scrie cu cratima, dar ce pot sa mai zic!? Inainte de conjunctiile adversative: ci, dar, insa, iar, se pune virgula, prietene. Daca ajungi sa te iei de cineva gratie genului de muzica distinct de al tau, esti infim. Cum naiba sa progreseze tara in acest ritm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult, inevitabil!
De ce, crezi ca acelora carora nu le plac manelele intra in colaps si, pentru ca isi pierd cunostinta, nu mai aud nimic?