| ßiαηċα a întrebat:

Sişu, condamnat la 4 ani de închisoare...

Magistraţii Tribunalului Bucureşti l-au condamnat ieri pe Tudor Sişu, fost component al trupei „La Familia", la patru de închisoare cu executare pentru trafic şi consum de droguri. „Sunt coşmarul matematicienilor nebuni/Fiindcă trag linii de luni pâna luni" sunt versurile pe care Sişu le cânta pe scenă.

Va vine sa credeti? Sisu a fost iar arestat. sad

Fanii adevarati vor fi alaturi de el la bine si la greu.
Respect LA FAMILIA!

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-avea decat sa traga linii pana ii sarea inima din piept, dar daca a vandut heroina nu merita sa mai iasa. Eu si daca as fi fan nu l-as agrea pentru asta. Traficantii de heroina ori sunt amarati care nu-si pot hrani altfel dependenta (nu e cazul lui ) ori niste scursuri cu infatisare umana. Pentru copiii care-l apreciaza, sper ca n-a fost asa. Oricum, heroina sau nu, era combinat in afaceri cu droguri, a recidivat si stia ce riscuri sunt. Cu mana lui si-a facut-o, si daca asta inseamna mai putine droguri pentru copii, atunci e mai bine asa! Putea sa traiasca linistit din muzica si cannabis. Pentru cultura generala, uitati-va un pic pe net ce face heroina din om. Si apoi mai ganditi-va o data daca cineva care face bani din asta merita admirat.
Primesc cu drag voturi stupid de la fani adevaratiwinking

9 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ce naspa.sad

| Flav a răspuns:

Bai dar ia gata, ce tot atata valva...frate, nu spun nimic, a fost tare, respect pentru tot ce-a facut cu Puya, cu trupa La Familia. Nu-l judec, nu-l condamn dar, ai mai fost inchis de cateva ori pentru aceeasi cauza... ce naiba, era greu sa te prind again? Si again? And again? Dar de cate ori vrei ca sa-ti intre bine-n cap? A mai scos si-un album comercial lunile astea, cu negative furate si tot felul de colaborari pentru un album fortat.
Respect pentru ce era, nu pentru ce a ajuns acum!

daniela
| daniela a răspuns:

Mai bine s-ar lasa de aceste practici. Se pare ca nu a invatat nimic din ceea ce a fost pana acum.

| xjustfearless a răspuns:

Ce sa-i faci daca umbla cu droguri.nu a mai fost condamnat odata? Daca nu se invata minte...

| iri a răspuns:

Am auzit si eu. Imi pare rau. Respect.

Sunt altii care fac atatea rele, mult mai grave si sunt liberi. Pacat.

| daddy a răspuns:

Respect pentru ce adica inainte sa imi dati stupid-uri
ganditi-va si voi si-a facut-o cu mana lui de ce se tine de prostii?
ce va pasa voua ca e la inchisoare sau nu, nu va puteti vedea linistiti de viata voastra sau ce? atat de goala este viata voastra incat nu puteti sa va bucurati de ea pentru ca un drogat e la bulau? 8-|
cat despre la familia oricum nu mai sunt ce au fost nici ei, puya a devenit un cocalar, nu mai face muzica pe care o facea inainte
toti copii astia daca ii intrebi de ce mel a scos puya iti vor raspunde ca " undeva in balcani " si " change the world "
dar multi nu stiu de astea vechi care chiar insemnau ceva
respect pentru vremurile de demult si atat
http://www.youtube.com/watch?v=f_cLvM6tIkU

| ecristinamc a răspuns:

Mai exista un topic asemator puiut.

Cauta sa veziwinking

| danycsbraila a răspuns:

ResPecT. asta e ese Din nou nu-i nimica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ataca sentinta si scapa cu suspendare.