| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe melodi de speed si trash metal care va plac voua ca sunt bine dispusa si vreau sa ascult muzica buna. Multumesc!

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai iti recomand albume direct ce imi trece acum prin minte:
Megadeth - Endgame, Rust in Peace, The system has failed (de fapt cum zice Black Swan, tot dar e valabil pentru aproape toate )
Machine Head - The Blackening
Testament - The Formation of Damnation
Overkill - Horrorscope
careator - Outcast, Coma of Souls
Slayer - tot
Metallica - And Justice for All, '91
Celtic Frost - Monotheist ( e cam doom dar merita )
Annihilator - cred ca nu exista alegere gresita
daca intri in monotonie incearca si un Savatage - Edge of Thorns sau Handful of Rain, Dream Theater - Metropolis sau Six Degrees, Judas Priest - Painkiller
Lista e interminabila...
Si vezi ca se scrie thrash metalwinking

3 răspunsuri:
| Majj a răspuns:

Megadeth - tot