| 20thoughts a întrebat:

Stie cineva cum se numeste muzica aia de la Tocilarul fermecator atunci cand Dilan il imbraca pe tocilar? Am memorat atat din melodie : hey princess. Dar cealalta melodie atunci cand a intrat in liceu tocilarul si toata lumea se uita la el ca era imbracat cool?

Răspuns Câştigător
| ZyZoPeace a răspuns:

E allstar weekend - hey princess :*. dar aia de la sfarsit de la bal, nu sti cum se numeeste?:*

4 răspunsuri:
| barbari123456 a răspuns:

Allstar weekend-hey princess, words-aia de la bal

| fff24 a răspuns:

Eu situ -------Words cantata de Doves!

| Magnificul_Alex_1996 a răspuns:

Ti-am gasit melodia cand el intra in liceuhttps://www.youtube.com/watch?v=B5-1y87EBBE