| lupu_1730 a întrebat:

Stiti Cauzele Mortii Lui 2Pac?

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Din cate stiu eu, 2 pac a fost invidiat de mult rap-eri si a fost impuscat.

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Unii spun că nu e mort şi că în 2014 în Cuba va fi un concert în memoria lui, în care va apărea şi el.

| Christina a răspuns:

A fost impuscat :)

Citesti aici si afli si de ce multi cred ca inca traieste :)
http://www.scritube.com/timp-liber/muzica/pac-Amaru-Shakur1711342310.php

| 2PacalypseNow a răspuns:

Nah nu stiti povestea en nu a vrut sa fie manipulat de catre illuminati si a refuzat sa li se alature lor si din cauza aceea el a fost impuscat si sau sia inscenat moartea pentru a scapa de illuminati

| lupu_1730 explică:

Am cautat pe google mai de de mult si uni spuneau ca traieste si ca scoate albume iar altii spuneau ca e mort! si eram confuz

| spywar3 a răspuns:

Nu era mai simplu sa dai un "sarch pe gugal?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba oameni buni 2pac traieste, acolo sus in lumea lor, mortii cu mortii si vii cu vii