| Elena_Gratiela_1999 a întrebat:

Stiti trupe rock la fel de buna ca Evanescence sau ca Within temptation sau macar la fel de bune?
Mersi mult!
Salut la toti rock-eri de pe TPU

Răspuns Câştigător
| AndreiM77 a răspuns:

Scorpions, kiss, bon jovi, rem, guns n`roses, led zeppelin, the white stripes, nickelback, the joy formidable, faimosul the rolling stones, si Aerosmith una dintre cele mai iubite trupe rock din lume si cea mai buna trupa rock americana, merita sa ii asculti pentru ca incepand din luna mai au ultimul lor turneu.

2 răspunsuri:
| SADNESSMACHINE a răspuns:

O sa iti enumar aici trupe, nu stiu cat de mult seamana cu evanescence sau within, dar le poti incerca: imagine dragons, iron maidean, ac/dc, led zeppelin, the beatles, the rolling stones, nirvana, Black Sabbath, Pink Floyd, Dr Who, The doors, Sex Pistols, Queen, Deep Purple, Ramones, judas priest, kiss... Probabil multe le stii, nu stiu, vezi si tu happy

| Elena_Gratiela_1999 explică (pentru SADNESSMACHINE):

Mersi mult. stiu AC/DC, Nirvana, Queen, Pink Floyd
Am sa le incerc si pe cele de mai sus