| andreea4ever a întrebat:

Trebuie sa fac un CD cu muzica dar sa mearga la combina.De unde pot lua melodi track-uri? Are cineva sa imi trm pe mess? Sau stiti un site? Nu imi ziceti de nero pentru ca a expirat! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Deci trakurile este o foarte greu sa gasesti pe internet ca tu numai sa le faci cd.
muzica o descarci normal de pe dc++. sau de pe unde vrei tu.cumperi cd-ul.si vezi ca nu o sa iti incapa, aici depinde si de cata memorie are fiecare melodie. oricum cd-ul poate avea 60 min sa cante...
bagi cd-ul in unitate.iti va aparea pe desk folderul gol de la cd-ul tau. pui acolo muzica care vrei sa o scrii pe cd.si ii dai write this fileswinkingmult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la mine si iti fac eu trak-uri

| catalin0000001 a răspuns:

Pentru a face un cd cu melodii track trebuie sa ai neaparat un program nero ca nu se poate folosi copy si paste. Dai la make audio CD pui melodiile care vrei avand in vedere ca nu trebuie sa depasesti minutele tuturor melodiilor adica 80 min. mi se pare... cand e full CD-ul (cam atunci cand ai pus 12-15 melodii) ii dai burn iar CD-ul va iesi singur cu toate melodiile pe el... Cat despre ceai zis tu, nu exista melodii track ci depinde cum le copiezi pe CD. tias recomanda sa fii insotita de cineva ca sa nu faci mp3. mult succes!