| andreea4ever a întrebat:

Trebuie sa fac un CD cu muzica dar sa mearga la combina.De unde pot lua melodi track-uri? Are cineva sa imi trm pe mess? Sau stiti un site? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

'Audio CD' cu nero, si face track automat.

| andreea4ever explică:

Nu am nero, a axpirat

| anotherchild a răspuns:

In primul rand descarca acest program : http://www.burnaware.com/downloads.html dai download - la Burn Aware FREE si apoi il instalezi - intri in el - selectezi create Audio CD - dai add files [poti sa pui si mp3-uri - se vor transforma in track-uri] din dreapta si pui ce melodii vrei - dupa care apesi pe bulina rosie burn - si astepti sa se faca. Sper ca iti sunt de folos!

| GdX a răspuns:

Melodiile mp3 care le ai le poti face track-uri. Vezi ca la Nero ai optiunea de audio cd, dai acolo si dupa aceeasi iti alegi tu melodiile care vrei sa le faci, dar vezi ca intra maxim 20 de 3 minute si mai putine daca au mai multe minute, iar pentru dvd-uri este aceeasi chestie. Succes.

| Blue_2910 a răspuns:

Stiu ca sunt programe cu care poti sa pui orice melodie pe cd ca si track. Acum cativa ani foloseam AudioCatalyst si AudioGraber. Poate reusesti sa le gasesti pe google.

| Blue_2910 a răspuns:

Cred ca am facut o greseala. Programele de care ti-am zis transforma track-urile in mp3.