| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc filmul viva haih school musical argentina dublata in romana?

4 răspunsuri:
| ThEpOrtRaIT a răspuns:

Se scrie high nu haih si nu stiu daca a aparut ink

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Uite aici: www.desene-animate.net (cauti acolo :cauta desene si scrii acolo viva high school musical argentina) o sa gasesti filmul! Funda? Te implor! Ti-am pagina unde poti gasi fimul! N-am fost ca ceilalti care ti-au raspuns!;):):x:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.desenele.com/.......html...eu aici l-am vazut

| Anddra13 a răspuns:

Imi pare rau dar filmul nu este pe nici un site cu subtitrare in romana. L-am cautat si eu si nu am gasit...