| Serendipity17 a întrebat:

A fost viva high school musical argentina? vad ca toti vb despre asta. a fost?sad

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

A fost azi de la 12. Dar dacă ai văzut deja Viva High School Musical Mexico, nici nu mai are rost să te uiţi la ăsta. E exact la fel, doar că are alte personaje. E aceeaşi poveste, sunt aceleaşi cântece, întâmplări, replici.

| Cleona a răspuns:

Azi a fost! m-am uitat si eu; trecu acum vreo 2-3 ore

| Serendipity17 explică:

Si daca da, cand se da reluarea?big grin

| Serendipity17 explică:

N-ai ce face anonimule?tongue schimba-ti chilotii ca put laughing=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba na sakjou asfiklm mashi humshi pppptji8hjjc v uymndou [chineza chiloti] ca chilot fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba na sakjou asfiklm mashi humshi pppptji8hjjc v uymndou [chineza chiloti] ca chilot fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ba na sakjou asfiklm mashi humshi pppptji8hjjc v uymndou [chineza chiloti] ca chilot fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da