| madelf a întrebat:

Buna!
In filmul Viva High School Musical Argentina, la un moment dat personajele principale au cantat un cantec interesant intr-o sceneta in care ii interpretau pe Romeo si Julieta.Am vazut filmul azi dimieata dublat pe disney, si mi-au placut foarte mult versurile.Stiti cumva cum se cheama melodia si unde as putea sa gasesc versurile in romana?:-s

10 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Melodia se cheama **eu sabia** dar nu le.am gasit nici eu in romana

| BubuLina999 a răspuns:

Melodia se numeste **eu sabia** dar versurile nu le.am gasit nici eu si nu mai stiu unde sa le caut

| BubuLina999 a răspuns:

**eu sabia ** scuze

| myam33a a răspuns:

Melodia se cheama Yo Sabía dar nu stiu cu sa aud in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versurile le poti gasi pe calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am vazut si eu si nu ma entre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se cheama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu melodia si stiu sa traduchappy!
E spaniolabatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am fato! DESCRCA-TE singurica ca de aia ti-a dat dumnezeu cap,maini, picioare, etc.Cauta,docimenteazate! Tu astepti sa -ti"pica para malaiata"asta este proverbul ce te defineste sincer acumlove strucklove strucklove strucklove struckXlove strucklove struckXlove strucklove struck.Pa pa si reflecta l-a ce ti-am zis! Ai nevoie!