| AntoholixAdri a întrebat:

Unde gasesc negativul la "steaua sus rasare". Fundita! happy

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea, negativul ar fi luna jos apune.
O zi buna!

| AntoholixAdri explică (pentru Anonima264):

Scuzati-ma poate nu m-am exprimat corect ..negativul "melodiei" ..Multumesc pentru raspuns oricum! happy

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Steaua jos rasare ca o taina mare fara so blocheze si tudor arghezi si tudor arghezi.Si cand intreodata la noi a venit soarele -n vulpita si sare de aici si sare de aci

| LxxRL a răspuns:

Eu as zice ca ''steaua apune'' sper ca te-am ajutat... Fundita happy