| smileysmiley a întrebat:

Va place Vescan? love struck
Eu il adooor... ii iubesc versurile si majoritatea melodiilor. Sunt atat de adevarate!
Faceti un top 5 cu melodiile preferate ale lui [ pentru fani love struck]

9 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Si mie imi placehappy
pasari calatoare
ultima ploaie
atunci acum
el ea
prietena ta
batting eyelashes

| Alex_9605 a răspuns:

Da ma, e tare Vescan, are versuri bune. Un top n-am pentru ca mie imi plac toate piesele.Nane ai ascultat?

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Da, ma`, si mie imi place tipuL :d
...si implicit melodiile acestuia big grin

Un top?batting eyelashes oh go on Prefer sa fac loc altora whistling
Mentionez ca imi place foarte mult " Prietena ta ", pe care o canta impreuna cu Exo (:.

| Anna98Anna a răspuns:

Si mie imi place Vescan.Astea sunt melodiile mele 5 preferate.
1.Nu o sa ma vezi
2. fericitul
3.liber sa aleg
4. iubire neconditionata
5. voi fi acolo

| Anna98Anna a răspuns:

Pardon melodia iubire neconditionata nu e a lui vescan

| pisii_3588 a răspuns:

Asta-i pentru noi. e cea mai tare, parerea mea

| stefan24 a răspuns:

SaluT, sunt Stefan, te astept pe pagina lui grupul lui Vescan https://www.facebook.com/groups/282130991809992/, si daca te rog sa nviti si u prietenii tai pe grup mersi

| stefan24 a răspuns:

SaluT, sunt Stefan, te astept pe pagina lui grupul lui Vescan https://www.facebook.com/groups/282130991809992/, si daca te rog sa inviti si u prietenii tai pe grup mersi

| stefan24 a răspuns:

SaluT, sunt Stefan, te astept pe pagina lui grupul lui Vescan https://www.facebook.com/groups/282130991809992/, si daca te rog sa nviti si u prietenii tai pe grup mersi