| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Va rog am nevoie urgent de un raspuns: cum se numeste aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=kHUtIP02rtI vreau raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

5 days ago 6

1.:Spencer & Hill - Cool Afrojack Remix

2: Does It Offend You Yeah We Are Rockstars Cold Blank Remix

3: Break Da Riverside Down Tristan Vs Afrojack Feat. Count Effectz Bootleg

4: Eurythmics - Sweet Dreams Nick Corline Remix

5: Federico Franchi - Cream Arcade Remix

6: Wamdue Project - King Of My Castle 2009 Rowald Steyn Remix Radio Edit

7: Nicola Fasano & Pat Rich - 76 Ocean Drive Apache Vocal Mix

8: Disco Superstars feat. Inusa Dawuda Sweet Love Lambretto Remix

9: Juan Magan - Mariah

BOYTORNA

| Andreea1119 a răspuns:

Sunt mai multe piese...

1.:Spencer & Hill - Cool Afrojack Remix

2: Does It Offend You Yeah We Are Rockstars Cold Blank Remix

3: Break Da Riverside Down Tristan Vs Afrojack Feat. Count Effectz Bootleg

4: Eurythmics - Sweet Dreams Nick Corline Remix

5: Federico Franchi - Cream Arcade Remix

6: Wamdue Project - King Of My Castle 2009 Rowald Steyn Remix Radio Edit

7: Nicola Fasano & Pat Rich - 76 Ocean Drive Apache Vocal Mix

8: Disco Superstars feat. Inusa Dawuda Sweet Love Lambretto Remix

9: Juan Magan - Mariah