| deea002000 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va roog frumos cum se numeste aceasta melodie si cine o canta
http://www.youtube.com/watch?v=EBbOTxmdm34

Am nevoie urgent

Dau funda. la primul raspuns corect.:*

Răspuns Câştigător
| numelemeurazvan a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ylmwKwGp8zc ( ruslana- wild dance)

| deea002000 explică (pentru numelemeurazvan):

Multumesc happy

| numelemeurazvan a răspuns (pentru deea002000):

Deci asta e melodia care o cautai nu?

| deea002000 explică (pentru numelemeurazvan):

Da. dar vroiam si cu sunetele de pistoale... ca imi trebuie l dansuri...

| numelemeurazvan a răspuns (pentru deea002000):

Dar vezi ca exista programe pentru modificat taiat melodii sau sa adaugi efecte speciale. daca gasesc ceva te anunt big grin. am avut un asemenea program dar mai demult si nu mai stiu cum sau de unde l`am luat...ce fel de dansuri faci ca nu ma prea pricep...