| anonim_4396 a întrebat:

Voi aparati ceea ce va place sau iubiti in materie de muzica? Eu da, o fac.Si nu ma refer la muzica gen manele sau nebunii aia care dau din cap, adica rockeri.

25 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ca sa vezi ce fac fanii Justin Bieber la 7 dimineata.

| CautNume a răspuns:

Ma impresioneaza inteligenta ta.

(Apropo, ca sa intelegi despre ce e vorba http://dexonline.ro/definitie/ironie )

| TheLordofSalem a răspuns:

Fiecare dă cu ce gândeşte. Voi dând din c*r, înseamnă că aşa gândiţi, cu partea dorsală. Headbanging-ul (datul din cap) este un mod de manifestare al rockerilor care în nici un caz nu sunt nebuni. Sunt nişte oameni normali care trăiesc într-o lume anormală.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Justin Bieber nu vei asculta toată viața,doar în adolescență,cel mult. Dacă vei trece pragul adolescenței, iar tu încă mai asculți mizeria asta, înseamnă că maturitatea te-a uitat.
Rock și metal - printre cele mai complexe genuri muzicale, ceva ce tu nu poți înțelege, fiindcă este recomandat un IQ de cel puțin 90-95 pentru a-l putea înțelege pe deplin, alături de muzica clasică, simfonică.Să-ți fie de bine.

| Duucu a răspuns:

Se numește headbanging \m/
Merge de dat și pe manele, eu așa fac.

| mODIN a răspuns:

Ba coplia proasta! Maturizeaza-te.Tu nici nu iti dai seama ce *** e bieber? Tie iti place de el nu muzica lui.E de *** muzica aia tampita.Nici nu-si scrie singur cantecele daca vrei sa stii.

| Alexa765 a răspuns (pentru mODIN):

Ba si le scrie. unele au chiar mesaje desprinse din viata lui.

| mODIN a răspuns:

Moama! Aparai pe aia de la One Direction cat vrei! Tie nici nu-ti place rahatul ala de muzica! Tu asculti ca ti se par aia draguti...

| KristalPop a răspuns:

Nebună eşti tu, fă! Le-ai făcut tu teste tuturor rockerilor să vezi dacă sunt nebuni?! Mă îndoiesc... Generalizezi ca o proastă. N-ai cunoştiinţe despre cultura rock şi pe deasupra eşti o idioată.

| Alexa765 a răspuns (pentru KristalPop):

Nu ma face pe mine cum esti tu de fapt!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru KristalPop):

Nu te mai ambala ca nu are rost. oricum, stie oricine, oamenii inteligenti nu sunt intregi la cap.

| KristalPop a răspuns (pentru Alexa765):

Nu mă bag în seamă cu o puştoaică îngâmfată care nu cred că are mai mult de 13 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câți 12 ani ai?
Se vede că ești fan înfocat JB.
A, și nu am înțeles întrebarea, îmi explici tu mai bine?
App, sunt un nebun din ăla care dă din cap.
Te pup.

| Alexa765 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sunt fan infocat JB.Sunt Belieber.Si care-i faza? Explic din nou ca la prosti, nu? Am intrebat daca voi sunteti in stare sa aparati ceea ce iubiti...ce e asa de greu de bagat la cap?

| anonim_4396 explică (pentru Alexa765):

Nu sunt în stare
Scuză-mă, la cât am dat din cap
E cam greu să bag la cap.

| Alexa765 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi sa nu-ti zboare de pe umeri.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru Alexa765):

Si ce daca dau din cap?
Sa-mi bag.Eu va suport genu' de ***** la scoala, pe strada, in mall dar voi nu acceptati ca exista si alti oameni care asculta alt gen de muzica.Ati fi in stare sa ne taiati capu' pentru faptul ca noi ascultam altceva.Eu m-am cam saturat de de-alde voi astia care va credeti superiore ca sunteti directioneri, belieber, sau cum o mai fi.Ce crezi ca suntem noi, c***ti? Mai ai si tupeu sa pui intrebarea si sa raspunzi infocata, ca daca ma iau acum de voi imi dati block si ma suspendeaza astia.Ma doare-n *** de parerea ta.Cum nici eu nu vreau ca toti oameni de pe planeta sa asculte rock& metal, asa nici tu sa n-ai pretentia sa se dea toti pe Bieber.N-om fi toti la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze, nu pot comenta. Fac parte din nebunii ăia care dau din cap, roacării ăia satanişti.
Dar deja am început.
De ce generalizezi, bleago?

| Fantastic7 a răspuns:

Mi se pare logic şi firesc să aperi ceea ce îţi place şi iubeşti, întrebarea e cam prostească, ca şi gândirea ta cu tendinţa de a generaliza.

| SootheMySoul a răspuns:

Ca sa stii,si eu sunt o nebuna d-aia de da din cap! Nu ma intereseaza parerea ta, si poti sa ma si raportezi, dar sa stii ca rock-ul e muzica pe care o apar, deci ai grija cum vorbesti, da?

| TheLordofSalem a răspuns (pentru SootheMySoul):

Sper ca glumesti. La ce ai in playlist cum dumnyiezo sa zici ca asculti rock?

| SootheMySoul a răspuns (pentru TheLordofSalem):

Da,n-am avut timp sa-mi adaug si melodii rock, dar ce te intereseaza ce am eu in playlist?

| TheLordofSalem a răspuns (pentru SootheMySoul):

Mă "deranjează" pentru că pretinzi că asculţi muzică rock când tu de fapt asculţi gangnam style, smiley, etc. E o simplă părere şi chiar nu am chef de ceartă aşa că nu o să mai insist.

| Nolkyz a răspuns (pentru SootheMySoul):

Cea mai buna scuza, "n-am avut timp" laughing.

| claudia511 a răspuns:

Bai, si care-i treaba ta daca rockerii dau din cap? Macar stii cate ceva despre muzica asta? Sa stii ca exprima mult mai multe decat Jonas Sisters si Justin Biberon al tau.