| sopranaCadaverica a întrebat:

Va place muzica tiganeasca (traditionala)?
*Nu ma refer la manele.

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu

| LPCTSTR a răspuns:

Nu. Nu imi place absolut niciun tip de muzica traditionala, balcanica, populara sau alte referinte istoricesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar manelele

| sopranaCadaverica explică (pentru anonim_4396):

Chiar m-am plictisit si mi-e lehamite sa vad cum obsedati ca tine insista sa se bage in seama... dupa atatea refuzuri si lipsa de atentie. sad Iti place sa dai raspuns, chiar daca stii ca vei fi ignorat? Pai, de data asta chiar vei primi un ignore. laughing
Bolboroseste cat vrei. Esti neajutorat

| Dalmore a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

A zis că-i plac manelele, ce te zburlești așa, Ariano?

| Dalmore a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Și când l-ai refuzat, că din câte îmi amintesc, tu îi tot făceai avansuri și băteai tot felul de apropouri de prost gust, spuneai că abia aștepți să vă vedeți cu toate că nu-ți răspundea la chestiile astea și erai geloasă. Ai uitat că el ți-a dat ție block? thinking

LE: Poor baby, ce-o fi în mintea ta de distorsionezi lucrurile în așa hal? Cum poți să îți proiectezi tu frustrările și defectele pe toată lumea și să te simți bine cu tine? Ți-ai intuit bine simptomele, dar mai sunt câteva. Uite un exercițiu pentru tine, când spui anumite lucruri despre alții, gândește-te dacă nu cumva ți se aplică și ție. Pentru că proiectezi și distorsionezi grav tot ceea ce trăiești. Ești bolnavă.

Nu vreau să știu ce relații ai tu cu bărbații dacă poți să interpretezi în așa hal lucrurile rolling on the floor el îți dă block și face mișto de tine foarte pasiv din când în când și tu te porți de parcă îl refuzi și el e insistent și tu ești o căprioară vânată, o prințesă curtată. Mă, fată... dă-ți două palme, trezește-te.

| sopranaCadaverica explică (pentru Dalmore):

Vezi ca si tu vei primi acelasi tratament ca Nevermore. O sa va mancati coditele acum, ca la Snake. :*
Pacat ca tratamentul asta n-o sa va rezolve problemele psihice. Doar schizofrenii au deziluzii, obsesii, sunt insistenti si grandiosi.
Sper totusi sa fiti doar prosti