| kencarson a întrebat:

Voi ce părere aveti de Travis Scott?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu-mi place că nu-i miliardar

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De astia care ieri nu aveau ce manca dar le au cu muzica si au prins la publicul mai mult sau mai putin avizat, brovo lor totusi ca au reusit happy

tu ce parere ai de taylor swift care la 34 de ani este singura care doar din muzica a depasit 1 miliard de dolari avere?
SINGURA!
restul au fie de la sponsori fie din evaziunea fiscala, ca vand parfumuri, haine, joaca in filme, se vand prin reclame la sampoane, orice!
tipa asta insa ii bate pe toti!
madonna moare de ciuda, ce a facut 'fetita' asta la jumatatea din varsta ei! laughing

| kencarson explică (pentru Simpatic):

Tbh taylor swift are muzica de tot rahatul

| Simpatic a răspuns (pentru kencarson):

Sunt perfect de acord cu tine! eu nu o ascult!
...dar iata ce popularitate are! pe langa asta are cele mai multe premii luate, ea daca era un film era Titanic happy