| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca muzica ROCK ii indeparteaza de Dumnezeu pe cei care o asculta? Eu nu cred. Adica ascult Metallica (ei sunt mai satanici) si tot cred in Dumnezeu

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca Metallica sau Queen ti se par satanisti, atunci asteapta sa-i vezi pe Gorgoroth, Coldworld sau Austere!

*sarcasm alert*

| TeoPT a răspuns:

Metallica, SATANIȘTI? Are you FUCKING kidding me? straight face

| CautNume a răspuns:

Nu cred.Si eu ascult rock si tot cred in Dumnezeu.

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Cu siguranta ai indeparteaza. Apropo, daca Metallica sunt satanici atunci trupe ca Gorgoroth, Satyricon sau Cryptopsi cum sunt?big grin

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă asculţi Metallica o să arz în iad! Renunţă acum la muzica aceasta plină de satanism şi treci pe calea ce dreaptă până nu e prea târziu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vă înmulţiţi ca ciupercile după ploaie...

Da. Metallica sunt satanişti. Vei arde în focurile iadului. Buhuuuu!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Obvious troll is obvious.
Şi apropo, de ce ţii morţiş să menţionezi că eşti fată şi că asculţi rock? Eşti singura care face asta şi vrei un premiu, or fu.cking what?

| Aneurysm a răspuns:

Bă, ascult Metallica de mult timp şi zici că şi tu asculţi. Ţi se pare că sunt satanişti şi te infuenţează ''negativ'' sau eşti o altă novică (,) care a auzit şi ea de o trupă rock şi se dă mare că ascultă? Şi din nou: cum pla mea sunt METALLICA SATANIŞTI?

Btw, ascultă Gorgoroth. Ăia nu sunt satanici!

| Raynn a răspuns:

Daca tu crezi ca metallica sunt mai satanisti, nu prea ai ascultat rock.

| Pimpux a răspuns:

MetallicA - "satanici". ha ha ha. habar nu ai ce vorbesti. stai in banca ta si gata.

Rock inseamna si Chris Rea, Rod Steward, ZZ Top... dar mai ai de crescut pana inveti.

Am eu o intrebare pentru tine: Ce ti se pare satanic la MetallicA?

| anonim_4396 explică (pentru Pimpux):

Nu mi se pare ca Metallica sunt satanici. Doar ca idiotii mei prieteni imi tot scot ochii cum ca ar fi satanici. Si doar am vrut sa le arat ca gresesc raised eyebrows

| Pentagram a răspuns:

Daca Metallica is satanisti asculta Gorgoroth.Da da si pe official video.Sa vezi cum is rastignite femeibig grin.But keep calm and listen rock'n'roll

| caryyna a răspuns:

Daca crezi cu adevarat in D-zeu, muzica pe care o asculti nu te poate ingluenta negativ.