| Someoneeene a întrebat:

Vreau sa imi descarc o aplicatie gen itube care sa imi memoreze melodiile. Inainte am avut itube, dar nu mai aveam memorie si din graba l-am sters, acum nu mai salveaza melodiile si am cautat o alta aplicatie, dar nu am gasit. Pentru cei care au fost prosti ca mine si si-au sters itube-ul: Alti gasit o alta aplicatie? Sau ati gasit o alta metoda gratuita de a salva melodiile? Funda si 1000 de multumiri!

3 răspunsuri:
| FallenAngel21 a răspuns:

Daca ai android e o aplicatie (nu foarte buna dar e ok) "Perfect music downloader". Sper ca te-am ajutat!

| zavoianuiulia a răspuns:

Heii, am avut aceeași problema si mi-am descărcat iMusic este aproape la fel ca iTube happy

| Someoneeene explică (pentru zavoianuiulia):

De atunci am invatat cum pot sa descarc muzica de pe pc, fara sa ocupe memorie. Daca vrei sa-ti spun cum, da-mi mesaj, doar ca de pe pc nu e cu videoclip. Chiar aveam nevoie iMusic pentru videoclipuri, merci mult happy