| Gass93sv a întrebat:

Vreau sa imi fac singur un sistem audio 2.1. ce mi-ar trebui in afara de difuzoare? si de unde fac rost de restul componentelor. as prefera o schita grafica

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E comlicat. Pentru unul bun iti trebuie piese si rabdare. Iti trebuie placi pentru cablaj, colofoniu (sacaz), pistol lipit, masina de gaurit care sa poata lucra cu un milimetru (burghiu) dar si cu 5 mm, carcase, suruburi, etc. Uite aici si explicatii dar banuiesc ca nu esti un electronist experimentat: http://www.maximintegrated.com/en/app-notes/index.mvp/id/4320