| sticks16 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa studiez un instrument de cantat. Ce instrument ziceti sa aleg?

7 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Tu nu poti sa gandesti singura si ai pui pe alti sa aleaga pentru tine?
puneti o intrebare,"ce gen de muzica imi place mie", iti pui intrebarea asta pentru ca fiecare gen de muzica are un instrument, al lui, care il caracterizeaza happy

| Summer5505 a răspuns:

Si eu tot chitara as zice dar depinde si de tine. eu as vrea sa invat sa cant la chitara dar nu am voce deci nu prea are sens. daca nu ai voce recomand pianul. Bafta!

| umbrax a răspuns:

Chitara

| Necuu a răspuns:

Chitara sau pian.Sunt cele mai frumoase. Vreau fundita puppy dog eyes

| sticks16 explică:

Ma gandeam la tobe. Voi ce ziceti?

| Alegzandra a răspuns:

Pian.Chiar si cei ce canta Rock compun intai cantece la pian si apoi incearca sa le cante si la alte instrumente. O sa iti foloseasca, iar apoi poti incerca chitara.(SI EU CANT LA PIAN!)

| Printesuta a răspuns:

Chitara