| Raiden a întrebat:

Vreau şi eu melodia asta de aici http://dansezpentrutine.protv.ro/......ideo/29859 download-ată, decupată frumos. Cine se pricepe să mi-o dea şi mie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste tango to evora si este interpretata de Malina Olinescu. daca vrei, ti-o trimit eu.

10 răspunsuri:
| D-Anna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Iijklrtljnw
acesta e originalul si e de fapt loreena Mckennitt-tango to evora
si uite de la dansez pentru tine e cantata de madalina olinescu, versuri de florin busuioc >:D< divina:x
http://www.youtube.com/watch?v=4Rtt5H6x0Wc

| D-Anna a răspuns:

Ma scuzi. si daca nici asa nu te multumeste cauta-o singur/awinking have a nice day>big grin

| Raiden explică:

Melodia o vreau. Stiu ca o canta Malina Olinescu si ca se numeste Tango to Evora dar credeam ca versurile au fost inventate special pentru emisiune.

| Raiden explică:

@ valu.
Nu stiu ce zici acolo-n sinea ta.
Ce-i aia "Ai gasit bey?". Nu exista in limba romana. Scuze dar chiar nu inteleg.

| Raiden explică:

Malina nu Madalina.

| Raiden explică:

Cred ca n-ai citit raspunsurile mele de mai sus.

| simoSTAR a răspuns:

Vr si eu mel si video...cine ma poate ajuta ast un msg pe prv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei numai melodia sau si videoclipul?

| andrei80 a răspuns:

Loreena McKennitt- Tango to Evora

| valu a răspuns:

Ai gasit bey?