| Cristina98A a întrebat:

Vreau si eu melodii mai noi. Si in romana si in engleza(daca se poate si in alte limbi) de orice fel. Cele mai multe si mai frumoase primesc funda.

Răspuns Câştigător
| FlaviusC a răspuns:

Salut....Dony ft Alex Mica-mi hermosa,bibanu xxl cu puya si delia-gone,aisha-sha la love, tom boxer ft lexter-jammin, jimmy dub-hotel fiesta, elena gheorghe-amar tu vida, inna-alright, liviu hodor ft mona-je t'aime, connect-r-vara nu dorm, smiley-ded men walking, free deejays-mi ritmo ..sii mayary project -hayati...e araba de club.e suuuuper.tre sa o asculti neaparat

4 răspunsuri:
| rostfery a răspuns:

Vezi aici ce iti place http://iup.ro/s/3281;-)

| Cristina98A explică (pentru rostfery):

Imi mai poti da o data site-ul ca nu merge. te rog frumos