| matei0975647 a întrebat:

YOOOOOOOO am scos si eu o piesa trap,e facuta doar de mine,acasa, cum vi se pare? https://youtu.be/Y8Oxgx1EFHU?si=IEgwI9u80Ttm-YP-

Răspuns Câştigător
| antonioger a răspuns:

Nu e stilul meu, dar nu suna rau, merge.

| matei0975647 explică (pentru antonioger):

Mersi mult frate, nici nu stii cat de mult ajuta mai ales daca esti un artist mic.Astia de la scoala mereu imi dau hate

| antonioger a răspuns (pentru matei0975647):

Nu te lua dupa ce spun cei apropiati, de obicei cei ce te stiu nu apreciaza impartial, ei cantaresc si prin prisma faptului ca te cunosc. Pune tu traire si suflet in ce vrei sa faci si urmareste parerile pe Youtube chiar si cifrele aparute acolo. Asa vei stii cu adevarat daca publicul tau e in crestere. Iti recomand sa te inspiri privind stilul de la F.Charm, mie imi place foarte mult.

| matei0975647 explică (pentru antonioger):

Esti trimis de dumnezeu? mersi de sfat si de recomandare

| antonioger a răspuns (pentru matei0975647):

Nicidecum, dar cred in EL, sunt doar OM.

5 răspunsuri:
| vadimCELRAU a răspuns:

E misto