| anonim_4396 a întrebat:

Antihristul exista si eu stiu cine e!

Voi stiti? laughing

Va las sa ghiciti!

Indiciu: P si T...

E mai mult decat suficent.

13 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Anticrist" înseamnă „împotriva (sau în locul) lui Cristos". Aşadar, în sens larg, termenul se referă la toţi cei ce se împotrivesc lui Cristos sau care pretind în mod fals că sunt Cristosul ori reprezentanţii săi. Isus însuşi a spus: „Cine nu este de partea mea este împotriva mea [sau anticrist], şi cine nu strânge cu mine împrăştie". — Luca 11:23.

| CuriousStuff a răspuns:

PonTa? PuTin? PeTer Pan? Nu stiu, uimeste-ne.

| anonim_4396 explică (pentru CuriousStuff):

Tu stai acolo si pune creirul ala la treaba ca nu degeaba il ai.

Ai si o poza cu asa ceva la profil...

Mai astept raspunsuri.

| CuriousStuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place ca tu vorbesti de Anticrist si imi zici mie sa-mi pun creierul la treaba. laughing Mi-l pun, dar cu chestii reale, nu povesti cu vrajitori si zane pentru adulti.

| anonim_4396 explică (pentru CuriousStuff):

Esti varza...

Donald Trump e...

| CuriousStuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Ponald Trump? Haha, I'm out. Sa te distrezi in continuare.

| ExprimareLibera a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești sigur că nu e prostia omeneasca?

| anonim_4396 explică (pentru CuriousStuff):

Asteapta sa iasa presedinte laughing

Vezi tu dupa.

| MistretulPufos a răspuns (pentru CuriousStuff):

PorTocala

| Inception a răspuns (pentru anonim_4396):

Donald Trump nu este antihristul.
Nimeni nu are de unde sa știe cine e antihristul sau când va fi vremea lui,
dar un lucru e sigur când se va arata toți vor crede ca el este mântuitorul prin minunile mincinoase pe care le va face.

Răspuns utilizator avertizat
| ExprimareLibera a răspuns:

"Prostie"

| Ganditorull1999psalmi a răspuns:

Dragul meu prieten, iti spun sincer, ca habar nu ai cine este antihrist si ce poate sa faca si cand va veni, pentru ca el nu este pe pamant momentan.