| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa mi-o trag cu iubitul insa suntem de religii diferite. oare se va supara dumnezeu daca mi-o trag?

17 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Din punct de vedere crestin, da, deoarece homosexualitatea este reprobata de religia crestina.

| trolololo a răspuns:

Evident ca se supara, relațiile intre homosexuali nu sunt tolerate de Dumnezeu.

| ErrorFound a răspuns (pentru trolololo):

Poate e fata, te-ai gandit?

| doctorandus a răspuns:

Nu, deoarece casatoria ca sex cu aprobarea Domnului a fost inventata de Biserica Catolica in secolul al XVI-lea. http://en.wikipedia.org/wiki/Marriage#Europe

| zurick a răspuns:

Va rog sa ma scuzati nu credeam ca o sa raspunda cineva a fost o provocare.O sa sterg intrebarea

| Holocaust a răspuns (pentru zurick):

Cati ani ai, ma? 12? lol

| Exilee a răspuns:

O intrebare impertinenta pusa de un analfabet in bataie de joc. DIn cauza celor ca tine, TPU are o reputatie nu prea buna. Mars la sapa! Nu ai tu fata sa vorbesti cu superiorii tai!

| Zenit313 a răspuns:

O sa te filmeze si sa puna filmuletul pe Youtube!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe d zeu doar prostia il supara nu religia diferita. toate religiile au la baza aceleasi reguli:
sa-l iubesti pe d zeu si toata creatia lui
sa respecti cele 10 porunci.
succes.

| BlackSulphur a răspuns:

Tage-te singura... In teapa, ca cine stie ce va iesi din tine daca se rupe prezervativul!

| Buresbista123 a răspuns:

Dap o sa se supere si dupa aia o sa v o traga la amandoi...

| contαbαndonαt a răspuns:

Ma gandesc sa intretin relatii sexuale cu partenerul/partenera meu/mea ori doresc sa fac amor cu acesta/aceasta dar nu "sa mi-o trag". Invata-te sa vorbesti civilizat si mai usor cu trollingul.

| Făgăraş a răspuns:

Cata inteligenta in intrebare! Nu pot sa-mi ascund mirarea cum de nu te-au luat la Academia Romana! Actul sexual in afara casatoriei este considerat pacat! Dumnezeu se supara pe noi din pricina ca noi ne batem joc de trupurile si sufletele noastre! Si mai ales ca, consideram acest lucru, ceea ce e cel mai bine pentru noi!

| zurick a răspuns (pentru Făgăraş):

Ma scuzi am uitat sa o sterg a fost o provocare nu-mi apartine nimic scris mai sus.

| Făgăraş a răspuns (pentru zurick):

Nu, dar e o intrebare care e pusa asa la misto!