| FucktheSistem a întrebat:

Aseara mi-a vorbit Dumnezeu. Acum cred in el. Credeti ca ma va ierta pentru tot ce i-am facut?

Răspuns Câştigător
| Yppy a răspuns:

"If you talk to God, you are praying. If God talks to you, you have schizophrenia."

55 răspunsuri:
| ramona30 a răspuns:

Ce ai fumat inainte sa iti vorbeasca d-zeu? laughing) Zi-mi si mie reteta ca mie nici cand sunt beata moarta nu imi vorbeste, cred ca e suparat pe mine.

Răspuns utilizator avertizat
| tamtamtam a răspuns:

Ce i-ai facut prietenului tau imaginar? Viol sau ceva de genu?

| bogz a răspuns:

Si ce ti-a spus mai exact, doar din curioziate?

| mimiwewem a răspuns:

Normal,Dumnezeu pe oricine iartă. Chiar cât de parte constă păcatul. Trebuie doar să ai încredere în el, și să-i vorbești și tu. Desigur, prin rugăciuni.

| foxie a răspuns:

Marihuana...
A nu se lasa la indemana copiilor

| COD ROSU a răspuns:

Nu cred.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Și de unde știi ca ți-a vorbit God? Poate era moș crăciun.
Dacă te mai deranjează careva spune-mi că-i scobor eu din ceruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tea banat? nu te va ierta esti deja in iad nici dracu nu te scoate de acolo las ca venim si noi la tine

| newperson4him a răspuns:

Vad ca esti nou/a pe acest site, si presupun ca te plictisesti dureros de tare, dar daca tot vrei sa pui intrebari "din plictiseala" macar gaseste alte subiecte, nu Dumnezeu.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-au banat, cineva s-a gândit să-mi mai facă un cont, poate îmi dă și parola în caz de mă suspendă adminii să am o rezervă.
Oricum FucktheSystem2 sună nașpa, eu l-aș fi făcut FucktheSistem. și așa lumea nu știe că system se scrie de fapt cu y.

| EmaS a răspuns:

Si ce ti-a spus?

| vioreld a răspuns:

Dumnezeu stie sa ierte pe toata lumea.El te va ierta, dar cu conditia ca si tu in aceasta viata sa stii sa ierti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru newperson4him):

Sa stii ca si eu am vb cu dumnezeu mi-a zis asa daca te violez parinti tai sunt obligati sami te dea vezi sadoma si gomora gasesti acolo versetele

| FucktheSistem explică (pentru bogz):

Mi-a spus sa ii iau locul depasitei FacktheSystem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ma bucur ma duc sa continui conversatia cu dumnezeu

| Kosuchin a răspuns:

Ssuuper =D! Oare o sa-mi faca si mie cineva o dublura

| FucktheSistem explică (pentru EmaS):

Mi-a spus sa ii iau locul invechitei FacktheSystem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off Doamne Sfinte, religia a ajuns un loc de "prikalit"

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru Kosuchin):

Nu ști cât am așteptat eu să-mi facă cineva love struck

| FucktheSistem explică:

Prima FacktheSystem e o grasana, nu se compara cu mine.

| FucktheSystem a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Chiar e creștin cel care a făcut dublurile, l-am prins tocmai când și-a schimbat numelehee hee
Oricum nu i-a dat lumea ignor, i-au dat administratorii suspendare și acum a revenit, oricum nu mă supăr, e amuzant.

| Kosuchin a răspuns (pentru FucktheSystem):

Acum te mai si injura crying. Nu-i correct, vreau si eu unul =[.

| FacktheSystem3 a răspuns:

HUO HUOO Sunt aici sa te inlocuiesc. Dumnezeu m-a trimes sa iti fac asta pentru ca tu nu crezi in el.

| FacktheSystem3 a răspuns:

HUo Ambele sunteti nasoale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Dumnezeu mia vb

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum,in ce mod?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

In vis mi-a zis ca nimeni nu a inteles mesajul lui si cam il deranjeaza

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Si,ce ai de gand sa faci, ce hotarare ai luat?