| Chawki a întrebat:

Ati fost vreodata martori la o exorcizare?

Răspuns Câştigător
| Dumniezău a răspuns:

Da si a fost frumos.

15 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu, am văzut filme cu exorcizări!

| sublime89 a răspuns:

Nu, pentru ca nu umblu la biserica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sublime89):

Sincer e sunt curios cum gandesc aceasti "posedati" ce se cred demonii, de accea daca as fi aproape de o manastire in care se face "exorcism" as d-a o fuga de curiozitate.

| sublime89 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am vazut la tv, mi-a ajuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sublime89):

Eh,ca ii vezi la tv e una, dar in realitate altceva

| Exilee a răspuns:

Mama mea a fost la o manastire (daca nu ma insel la Curtea de Arges).

| Kalla a răspuns:

Da,in Italia si diavolul care era intr-o italianca care nu stia romana mi-a vorbit in romana O.O
Am jurat ca nu o sa mai am de aface cu exorcizari in viata mea pentru ca a fost prea infricosator.Pentru mai multe detalii scrie-mi un mesaj.

| ErrorFound a răspuns (pentru Kalla):

Cum e preotul de la exorcizare:
http://www.mystockvectors.com/......pg7307.jpg
Cum sunt eu la exorcizare(nu ma exorcizeaza pe mine):
http://sharing.kshb.com/......40_480.JPG

| Kalla a răspuns (pentru ErrorFound):

laughing)

...NU.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Kalla):

Haha, ce infricosator este, doamne, am si ragait de frica uite, mi-am acoperit fata cu degetu mijlociu

| bLackArt11 a răspuns (pentru Kalla):

Sper ca te-a muscat de curhappy

| Rakanishuu a răspuns:

Nu dar fosta mea diriginta a fost. De la acea intamplare s-a dus la manastire. Sau asa am inteles eu laughing)

| TheStory a răspuns:

Frate nu exista oameni posedati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar as vrea sa merg, as vrea sa vad cum gandesc acesti "posedati"!

| RuxandraBianca a răspuns:

Nu. tu?