| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati Participat la un Ritual de Exorcizare vreodata cum a fost laughing rolling on the floor ca eu cand vad unu pe net sau un video cu un Ritual de Exorcizare ma apuca rasu pe voi nu va apuca rasu da nu sunt Posedat laughing rolling on the floor ca eu nu cred in asa ceva da ma uit de placere da mi-e frica sa nu intre Demonu in mine cand ma apuca rasu laughing rolling on the floor
da voi radeti cand vedeti un Ritual de Exorcizare daca radeti inseaman ca sunteti Posedati

Răspuns Câştigător
| 1Mihai1 a răspuns:

Nu am participat, dar sunt complet adevărate!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru 1Mihai1):

Aş vrea să particip...

16 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Încă suntem în secolul în care bolile mintale sunt considerate posesii malefice ale demonilor? Shame on you, humanity, you ignorant bastards.

| SystemFucker a răspuns:

Daca mai razi mult Dracu' o sa te arda in cur, dar ru de tot. si pe urma o sa te inece cu parul din curul lui. Eu zic sa ai grija.Nimeni nu vrea sa moara inecat cu par, cred.

| 1Mihai1 a răspuns (pentru SystemFucker):

Vorbeşte civilizat!

| HellSing2012 a răspuns (pentru 1Mihai1):

Poti sa imi dai si mie Add te rog frumos happy Mihai sau sa imi dai Id-ul tau adica til dau eu pe al meu ok ca nu am pe nimeni in lista
Solar_Plexus_Chakra666@yahoo.com te rog frumos imi dai si mie Add Mihai

| Anecherry a răspuns (pentru SystemFucker):

Ce moarte stupida ar fi.

| SystemFucker a răspuns (pentru 1Mihai1):

Nu,nu am sa fac astawinking

| 1Mihai1 a răspuns (pentru SystemFucker):

Normal că nu.

| RAY a răspuns:

Cei asa de ras? generatia asta a romaniei de tineri imi provoaca scarba pe zi ce trece bine nu totii dar majoritatea da cei asa de ras? ea o carte citeste nu rade ca un bou

| raMLesS a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))

| DyNo a răspuns:

Nu am vazut niciodata asa ceva si nici nu ma intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o vreme pentru ras.este o vreme pentru plans.asa a randuit cel ce a randuit toate.printre care si; ziua sa urmeze noptii, tristetea bucuriei, furtunii, cerul senin.pacii razboiul, etc.trebuie sa le primim pe toate bune si rele.

| 5a a răspuns:

Eu am participat, eram la manastirea Piatra Neamt undeva sub o pivnita.
Era una posedata si preotii ii faceau slujba si rugaciune, tin minte ca urla, zgaria peretii, avea vocea groasa si cred ca vorbea dracul prin ea spunand ca "femeile machiate sunt papusile iadului", ca pozele care le facem noi de fapt ei sunt acolo si a mai vorbit multe happy
Spui ca te apuca rasul? Nu stiu ce am impresia da cred ca tu te minti singur, ca si cum mi-as spune in mintea mea " nu mi-e frica de intuneric" dar de fapt mi-e frica pentru ca nu vad nimic, sunt atent lace-l mai mic zgomot si plus de asta ca stai in bezna totala.
E ca si cum ai fi intr-un beci al blocului printr-un coridor mai indepartat de iesire si lumina oprita, desigur tu neavand nici lanterna nici lumanare, nimic sa nu vezi, sunt curios cum ai reactiona in momentul respectiv. Nematinand cont ca ai obstacole in fata avand burlane, vata de sticla si sobolani prin zona.

| SystemFucker a răspuns (pentru 5a):

Redundanta cat cuprinde.

Răspuns utilizator avertizat
| Justrollin a răspuns:

Nu exista oameni posedati, doar nebuni.