| Archdaemon a întrebat:

Ati muri pentru tara voastra? Dar pentru Iisus/religia/credinta voastra?

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Inferno a răspuns:

Nu, pentru ca nu se poate schimba nimic.

| Cristianne a răspuns:

Nu.

| Thunderstruck a răspuns:

Pentru tara mea nu as muri.Cum n-am credinta, vreun isupt sau o religie nu as muri nici pentru ea.Pentru stiinta as muri cu siguranta.

| RAY a răspuns:

Ati muri pentru tara voastra? nu, Dar pentru Iisus/religia/credinta voastra? nu cred in isus, nu am religie, credinta

| dragos9234 a răspuns:

Pentru tara mea exista o sansa, dar pentru religie in nici un caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| iKronstadt a răspuns:

Pentru tara, da! Pentru cei mai multi dintre locuitorii ei, nu!

| Demise a răspuns:

Nu, nu aş muri.

| RAY a răspuns (pentru Demise):

Dar crezi in isus?

| Demise a răspuns (pentru RAY):

Da happy

| SmexyBoy a răspuns:

Eu nu ma omor,
Voi muri numai daca ma omoara cineva,
Si singurul motiv pentru care vreau sa mor este: Isus Hristos.

| Bot a răspuns:

Pentru țară nu aș muri.
Nu am Iisus/religie/credință.

| werewolfbruno a răspuns:

Pentru tara pentru Iisus pentru credinta mea dar nu pentru religie...

| werewolfbruno a răspuns (pentru werewolfbruno):

Nu pentru religie deoarece eu cred ca trebuie sa ii respectam doar pe Iisus si Dumnezeu ceilalti sfinti nu! deoarece ei au fost niste simpli oameni care il respectau pe Dumnezeu deci si eu sunt un sfant daca o luam asa(aaaaaa si doar pentru tara si o parte din ia nu cocalari satanisti atei etc...

| Thunderstruck a răspuns (pentru werewolfbruno):

Ma copil prost, daca nu existau atei, tu habar n-aveai de unde vine ploaia, ca Pamantul se invarte in jurul soarelui, ce-i ala curentul electric, teoria relativitatii, asa ca taci in pana mea de copil.Ia-ti-l pe doamne doamne si baga-ti-l in cur, ca religia ta si nu numai, au adus numai rele omenirii.

| werewolfbruno a răspuns (pentru Thunderstruck):

O sa arzi in iad sad

| AnonimDeOcazie a răspuns:

Nu ar fi deocamdată spre binele ţării.
Nu/nu/nu.
Dacă aş muri ca alte sute de milioane ar fi din vina religiei şi credinţei altora.

| AddictedToLife a răspuns:

Da! Cu mandrie, demnitate si dragoste pentru Dumnezeu!

| Archdaemon explică (pentru AddictedToLife):

Si pentru tara? Pentru tara asta...hm nu prea cred

| AddictedToLife a răspuns (pentru Archdaemon):

Chiar daca de abia astept sa ma mut intr-o tara mult mai civilizata cum e Canada tot as muri pentru tara mea natala.Aici m-am nascut si tot aici am crescut. Chiar daca tata asta e o harababura totala, e o harababura frumoasa, dar neexpluatata si as muri pentru ea.