| CastraveteCastravescu a întrebat:

Azi, uitandu-ma la Gumball, mi-a venit intrebarea: care e sensul vietii?

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mai uită-te, poate îl descoperi şi ne spui şi nouă.

| mentholinks a răspuns:

Pentru mine a devenit un sens sa-L descopar pe Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensul vietii este inainte,fiindca e interesanta. drumul ei e ca a soarelui, si e musai sa aiba, un rasarit frumos, un drum anevoios si victorios si un asfintit de care sa-si aminteasca urmasii, multe generatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mastturbatul.

| Prezidentul a răspuns:

Sa ii gasesti un sens laughing

| BogdantheDreamer a răspuns:

Fiecare viata are sensul ei. Iti apartine, ti-a fost daruita. Felul in care vrei sa o folosesti satisface una, sau ambele necesitati principale:

necesitati fizice si necesitati spirituale.

| DAnc3 a răspuns:

Nici-unul,suntem niste paraziti, ceva nesemnificativ in universul asta.

| Sara011 a răspuns:

Sa ne uitam la Gumball. De ce crezi ca ti-a venit intrebarea fix in momentul ala? Ha? E semn de la agentul lui Dumnezeu.

| CastraveteCastravescu explică (pentru Sara011):

Asa era episodul, Gumball cauta sensul vietii. :v