| Antipaticu a întrebat:

Biblia ne spune ca trebuie sa-i iubim pe oameni
spune ca trebuie sa iubim si ciorile?

15 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Daca cioara este atee cum procedam domnilor atei?
Se transforma in brunetel simpatic? Sigur ca da.
Rasisti doar cand va convine.

Răspuns utilizator avertizat
| florin1979 a răspuns:

Si cainii vagabonzi de asemenea, ca in cantechappy

| ShowTim3 a răspuns:

Vreau sa le dam kick din tara! sa moare dai dracu.
Misto ca ai pus statusul asta chiar azi, cand m-au enervat niste ciori jegoase.
Vin frumos la biliard, cu un prieten, avem chef sa ne imbunatatim jocul frumos, jucam, si langa noi se aseaza niste ciori (la masa vecina ) mama imi venea sa le iau sticla de bere si sa le sparg in cap ascultau manele, faceau ca maimutele... frate nu am vazut natie mai retardata ca asta... mi-au stricat tot cheful, am mai stat 10-20 min si am plecat de nervi ca nu puteam sa joc cu niste idioti care vb de iti bubuie capul straight face mi-au stricat jocul bine ca au venit la final cand eram si mai plictisit, ca daca veneau la inceput inebuneam big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Tania a răspuns:

laughing)In ziua de azi trebuie sa ai grija cu iubirea asta de oameni, ca multi oameni cauta sa-ti traga teapa si care mai de care sa ia de la tine tot.Cat despre„ciori"imi sunt indiferenti atat timp cat nu mai incearca nici una sa ocheasca ceva stralucitor sau vre un obiect de comunicarelaughing))

| OmletteDuFromage a răspuns:

Nu trebuie sa le iubim, ca apoi ne striga lumea pe strada zoofili.

| alina58 a răspuns:

Avand in vedere ca ciorile sunt mult mai prejos decat animalele, nu! Nu cred ca trebuie sa le iubim. Oricum felicitari pentru intrebare!

| Nousername a răspuns:

Trebuie sa iubesti pe toti din jur.Si te rog frumos sa nu iti mai bati joc de Biblie. Multumesc.happy

| Nousername a răspuns:

O sa regreti intr-o zi ce ai spus.

| Nousername a răspuns:

Pai si te asteptai sa regreti acum? Chiar asteptai sa se intample ceva rau acum? Nu,ai inteles gresit,poti sa faci ce vrei,sa iti bati joc,ca Dumnezeu nu o sa te pedepseasca acum, poate tu nu iti dai seama.Crezi ca noi venim din maimute? Dumnezeu pedepseste oamenii debea in ziua judecatii,cand ai sa mergi ori in Rai ori in Iad.Ce credeai ca daca nu ai patit nimic, nu o sa se intample niciodata? Mai bine ai incerca sa te documentezi, si sa vezi ca Dumnezeu chiar exista. Provii din maimute?

| Nousername a răspuns:

Pai,cum crezi ca am aparut noi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crestini trebuie sai iubesti asta e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor de rassssssssssssss
ciorii vorbitoareeeeeeeeeeeeeee