| MitronelaDaniela a întrebat:

Dacă nu am miliftă când merg la spovedanie si îi spun preotului ce se întâmplă?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii spui.
Nu înțeleg de ce va cramponati unii pe detalii de genul. Dacă tu crezi că ritualul asta al spovedaniei te ajuta cu ceva îl faci și gata. Da fa l după regulile tale, lasă popii

| EestiSodalane a răspuns:

Ce-i aia milifta? laughing

| CLaludiu1234 a răspuns:

Eu cand m-am spovedit, atunci am fost cu toată clasa la spovedit, și asta se întâmplă când eram generala, cred ca sunt mai bine de 10 ani de atunci, nu a trebuit sa am absolut nimic la mine