| paulici09 a întrebat:

Am o intrebare:
Va veni sfarsitul lumii?
Daca da cand?

funda!

5 răspunsuri:
| fiosel a răspuns:

Ziua aceia no cunoaste nimeni nici macar Isus, singurul D-zeu tata-l stie dar totusi ne lasa un indiciu cand pacatele pe pamant ajung la culme atnci...

| DubstepQueen a răspuns:

laughingImi cer scuze ca te dezamagesc, dar sfarsitul lumii nu vine atunci cand vrei tu si nici macar nu trebuie sa stim cand va veni! Sper ca te-ai lamurit.:*
Desi chiar va veni, dar doar atunci cand vrea Domnul. Poate sa vina peste 1 minut sau maine sau chiar peste 1000 ani.BAFTA!
...fundita?

| SomeRandomDude a răspuns:

Sfarsitu lumi e cea mai mare aberatie de la tv nu vine niciodata funda? happy

| 256yoa256 a răspuns:

Sall! Nu crede toate prostiile pe care la vezi la tv! In Sf Scriptura scrie ca nici fiul Domnului nu stie cand va veni! Asa k stai linistit! Funda?

| Bogdy87 a răspuns:

Da sfarsitul lumi va veni intr-o zi obisnuita ca ori care alta asa ne zice sfanta scriptura, dar acea zi nimeni nu va sti cu exactitate cand va fi decat Dumnezeu pentru ca el o hotareste cand va fi. Nimeni din lumea asta nu poate sa stie cand va fi. Dar biblia ne spune care sunt zile din urama si cum le vom cunoaste, acestea sunt : Oameni vor fi nepasatori uni de ceilalti copii se vor ridica impotriva parintilor si invers evreii se vor intoarce inapoi in Israel din toate colturile pamantului mai multe afli aicea in film>>> http://www.youtube.com/watch?v=TDR-C7DtW6s