| vlllaaddd a întrebat:

E adevarat ca doar cine este scris in cartea vieții ajunge pe muntele Athos sau in Ierusalim la mormantul Sfant?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Nu este happy

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| johnnny123 a răspuns:

Da. Iar în junglă nu pot să ajungă decât cei scriși în Cartea Junglei.

| vlllaaddd explică (pentru johnnny123):

Bai johnny test ( baiatu cu par de foc ), ce mai face cainele vorbitor si surorile tale nebune?

| johnnny123 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Ah, am înțeles, ai 10 ani. Sau ai mintea unui copil de 10 ani.

| vlllaaddd explică (pentru johnnny123):

Coa3 ai 12 ani rolling on the floor) despre ce vorbim aici, esti frustrat rau ca parintii tai nu iti dau atentie si o cauti aici pe TPU prin cearta laughing esti penibil rau omule, in real nu interacționezi cu nimeni si te iei de lume pe TPU din cauza vietii tale fwtwta de soarta laughing))))) keep it up de aia esti asa prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asta. Oricine se mântuiește si se căiește în mod sincer de păcatele sale, va moșteni viața veșnică.

| Lupic?27 a răspuns:

Clar...

| vlllaaddd explică (pentru Lupic?27):

Deci da?

| Lupic?27 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Ba frate, cati ani ai?

| vlllaaddd explică (pentru Lupic?27):

Ba da uitati-va la mine pe profil ca nu e pus acolo degeaba

| Dragobeta a răspuns:

Nu. Doar cine are bani si doreste, poate ajunge acolo.

| Peli75 a răspuns:

Nu, muntele Athos este pe pământ! La fel și Ierusalimul și mormântul Sfânt! Poți ajunge acolo cu mașina, sau cu avionul

| Justasimplequestion a răspuns (pentru Peli75):

Nu e adevarat nimeni nu a ajuns vreodata acolo numai cei care sunt in cartea mortii a vietii scuze laughing))