| Denysa0012 a întrebat:

Asta e o chestie mai importanta, as vrea răspunsuri serioase.
S au incurcat sticlele si am baut din greșeală mai multa Aghiazma mare, neștiind de fapt ce este. Bineînțeles ca nu eram pe stomacul gol. Ce pot face? Vreau sfaturi.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vomiți și ești ca nou!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este nicio problema, nu iti face griji happy

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Nimic nu poti face, decat sa te bucuri ca te-ai hidratat. (:

| Holiday a răspuns:

E apa chioara.

| CostinAlamariu a răspuns:

Acum asta e. O sa zici asta la spovedanie data viitoare cand mergi si ti se iarta

| TamplaruAnisoara a răspuns:

E doar busuioc macerat la rece.

| Green66 a răspuns:

Nu faci nimic, ai băut apă și te-a uns pe sufletstraight face

| badpanda a răspuns:

Avand in vedere ca este apa de la robinet pusa intr-o cisterna si a zis popa o rugaciune cel mai probabil o sa te trezesti deranjata la stomac. Poti sa tii hartia igienica la indemana.

| Dddonkey a răspuns:

Se spune ca aghiasma are beneficii pentru corp, asa ca daca nu ai baut in doze industriale maine nu iti fa grijii.
Nu o sa scuipii cruciulite maine!