| AndreeaMeh a întrebat:

Buna TPU am o intrebare putin c-am ciudata...Ce inseamna cand aparatu de fotografiat se aprinde si se inchide singur ne fiind programat si nici butonu nu era aprins straight face ( ca si cum ar incerca sa arate ceva ) ne fiind o categorie de paranormal am ales sa pun intrebarea aici ^^ Multumesc.

14 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Lumea e plina de fantome, spirite si creaturi magice, e normal sa se intample asa.

| Purec a răspuns:

Daca o fantoma face asta, eu zic sa o educi sa invete sa faca poze. SI o iei cu tine in parc sa iti faca poze thinking

| danay72 a răspuns:

Nimic,sigur a fost o anomalie.

Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

Inseamna ca s-ar putea sa trebuiasca sa-ti cumperi alt aparat.

| Alcyon a răspuns:

O fi stricat... Du-l la reparat.

| CinevaNou a răspuns:

Inseamna ca e stricat sau nu mai are baterie. Fantomele nu stiu sa foloseasca tehnologia, doar lasa semne in cafea sau castraveti.

| AndreeaMeh explică (pentru CinevaNou):

Apreciam mai mult un raspuns serios, dar e ok...

| NGheorghe a răspuns:

Nu inseamna nimic. Cel mai tare ar fi daca ai avea un aparat de filmat care sa filmeze aparatul tau foto se aprinde singur! poate, poate, se apuca sa faca si poze singur.

(poate fi un contact rau la baterie si din cauza șocurilor se tot intrerupe alimentarea, el fiind tot timpul in stand-by)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand face asa, incearca sa faci o fotografie in camera si vezi c-am ce iese.

| BlackSulphur a răspuns:

Andreea, cati ani ai? Intreb de curiozitate, deoarece niciun om ajuns la varsta ratiunii (sau cel putin la varsta la care stie sa foloseasca un aparat de fotografiat) nu poate pune o astfel de intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| DeusCorrupti a răspuns:

Nu poti da raspunsuri serioase la o asemenea intrebare. E clarca e stricat sau nu mai are baterie daca se inchide, doar nu se joaca fantomele cu camera ta foto.

| Correct a răspuns:

O intrebare ciudata merita un raspuns ciudat:
Daca te ungi cu Nutella pe frunte, noaptea, de preferat in acest interval de timp 1:00 - 3:00, cand activitatea paranormala este mai accentuata in Romania si mergi cu aparatul 30 de pasi spre Sud, este foarte important, asa ca trebuie sa folosesti o busola neaparat, apoi strigi cat de tare poti:,, Lasati-mi aparatul in pace, fiinte ale Iadului!,,
Cu siguranta vecinii te vor crede nebuna.
Sa nu luati in ras acest raspuns fiindca ăăă o sa vedeti o fetita ăăă moarta noaptea asta.
PS:Ultima parte e plagiata de pe fblaughing