| Angeloxd a întrebat:

Salut. M-am trezit la ora 3 si am visat inainte sa ma trezesc ca comunic cu un spirit + alte chestii ciudate care nu mi le mai amintesc, ce insemna asta?

Răspuns Câştigător
| T0Teu a răspuns:

Cred ca esti constient/a ca nu toate visele au o semnificație. Visul tau nu trebuie sa insemne ceva neaparat. Doar ai visat asta. Nu cred ca are vreo semnificație

6 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu inseamna nimic

| EestiSodalane a răspuns:

Nu inseamna nimic. Visele n-au semnificatii. In cel mai bun caz sunt absurde iar in cel mai rau caz sunt moduri de a te înșela a le diavolilor. Nu baga in seama ce visezi.

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Spitalul de psihiatrie Sapoca B)

| Angeloxd explică (pentru Razzvan5444006644):

Nu ma duc boss ca am mai fost si m-au dat afara.

| georgcyc a răspuns:

Alte chestii OZN-uri? sunt demoni