| wdexwjmwd a întrebat:

Care e diferenta dintre t/a si aceasta categorie?

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mare.

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru KronstadtX):

Nu cred ca mnerita efortul! Cunosc care este parerea ta despre crestini.

| OOOLEOOO a răspuns:

Aici oameni de obicei se cearta.

| Musique a răspuns:

Aici se mai gândește, la T/A nu.

| 4b a răspuns:

Aci toata lumea vorbeste serioswinking

Răspuns utilizator avertizat
| DyNo a răspuns:

La T/A sunt discutii amuzante si relazante, al aceasta categorie se intretin discutii despre religie si cateodata de stiinta, filosofie, care cateodata pot sa aiba o nota foarte amuzanta.

Răspuns utilizator avertizat
| DyNo a răspuns:

La T/A gasesti mai mult intrebari de genul: "Cine ma pupa in c... funda.''

Răspuns utilizator avertizat
| NoShit a răspuns:

Una destul de infimă.

Răspuns utilizator avertizat
| TheTigerX a răspuns:

Nu prea mare, in amandoua predomina ateii

| Ţiiţţţu a răspuns:

Geniala intrebarewinking Sa iti explic ..nu cam este laughing diferente laughing caci big grin aici razi mai bine ca la t/a, mie nu mi se par amuzante postarile de la t/a bine hai fie 1 din 5. da aici razi cu lacrimi cand vezi cum se cearta unu` altulaughing)