| MaicaStaretaSebastiana a întrebat:

Ce pacate ati infaptuit in ultimele zile?

Răspuns Câştigător
| CherryLove a răspuns:

Mi-am manifestat starea de nemultumire cu privire la mediocritatea ce caracterizeaza oamenii zilelor noastre, injurand.

26 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Asta se pune drept spovedanie?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sex pervers cu Fecioara Maria!

| 220V a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Inseamna ca ai tendinte homosexualelaughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru 220V):

Păgânule! no talking

| 220V a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu iti plac paganii?batting eyelashes

| chelstone a răspuns:

Dar nu vrei sa stii ce pacate am infaptuit si in zilele urmatoare?! Ma gandesc ca daca as sti in mod sigur ti-as spune...

| MaicaStaretaSebastiana explică (pentru chelstone):

Nu,nu vreau... daca stiam nici nu mai puneam intrebarea.imi cer scuze, o sa incerc sa o sterg!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Am convertit oxigenul în dioxid de carbon.

| Bogdanux a răspuns:

Am respirat.

| JeSa a răspuns:

De ce? Cine esti tu?

| anabellafeonix a răspuns:

Imi pare rau nu vad rostul intrebari.

| Archdaemon a răspuns:

Ce te intereseaza ce drept ai sa intrebi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Archdaemon):

Sectiunea "religie" a devenit o sectie de politie in care te intreaba ce infractiuni ai comis.

| Archdaemon a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine cum eu nu cred in pacat la mine cel mai mare pacat e prostia si nu l-am "infaptuit in ultimele zile"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Archdaemon):

Mai era si o intrebare de genul "ati fost azi la biserica copilasi" o.O mama nu ma intreaba unde am fost si o sa le spun lor. O sa se ajunga si la intrebari :"ce culoare au chilotii vostri in acest moment?"
Chiar nu au o viata?
La credinciosi daca nu faci pacate devii pocait/sfant la cei care nu cred in pacat(atei) devii destept
Sa nu faci pacate vreo 5 ani devii inteligenthee hee

| MâţulMov a răspuns:

Deci, o s-o spun cu voce tare.
Rligie este o categorie unde ne putem exprima toate neintelegerile ca sa zic asa despre Dumnezeu si Domnul nostru Iisus Hristos chiar daca suntem sau nu de aceeasi religie, precum si despre alte zitati sau minuni, nu este o biserica unde sa ne spovedim si sa ne impartasim.

| MaicaStaretaSebastiana explică:

Doamne dar ce comportament.Si ce urat va manifestati unii dintre voi. Oare de ce? Eu voiam doar sa fac o conversatie. Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa va ierte toate pacatele!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmati-valaughingnu e nici o maicalaughinge doar un idiot care si-a facut un cont de TPU sa vada si el ce e pe aici! acum sincer, ce maica ar avea cont pe TPU si sa intrebe ce pacate ati infaptuit in ultimele zile!?laughingrolling on the floor

| Holocaust a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine mă sperie... Orice face acolo, funcţionează.

| MaicaStaretaSebastiana explică (pentru anonim_4396):

Pacatosule! Daca vrei sa stii sunt o fosta maica! Mai degraba tu esti...cum ai zis, copile.Mai du-te pe la biserica.ai nevoie.

| MaicaStaretaSebastiana explică (pentru Holocaust):

Nu te speria, nu musc happy

| Purec a răspuns (pentru MaicaStaretaSebastiana):

O fosta maica? Din cate stiu eu, "maicile" nu prea devind "foste" Adica ele sunt asa pana la maorte. Este ca te-au dat afara pentru preacurvie? ai poftit la cabanos?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Purec):

Maxim frate!winkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am ( ma intelegi ) cu dracu, e de rau?

| liliti a răspuns:

Nu va suparati.Dar v-ati facut cont numai ca sa ne intrebati chesti din acestea?

| alexandrandrei23 a răspuns:

Chiar asa ce maica are ma rog eu net? ce de parca te-as crede mai stii parca calcuratorul era pacat mai