| elena a întrebat:

"0 in ultimele 7 zile"...

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

Oof nu imi spune ca te amageste asa un lucru, ce naiba?
Hai ca's lucruri mult mai placute in viata decat punctajul de pe un simplu site, nu? >:d<
Asta e problema? 0 in 7 zile? Te rog nu fa asa, te intristezi degeaba pe un caca de site fie vorba intre noi. Tu tresa impresionezi in viata reala sau pe un site?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce păcat...

| Malvina24 a răspuns:

Posibil ca fata sa fi pus o intrebare mai lunga in legatura cu o nelamurire a ei insa adminii TPU au moderat intrebarea ramanand numai acest ''0 in ultimele 7 zile''. Orice e posibil. O zi frumoasa tuturor happy

| darrio2007 a răspuns:

Unde-i intrebarea

| matadoru a răspuns:

Lol astea-s intrebari?

| Helene a răspuns:

Ce inseamna aceasta intrebare?
Probabil numarul de puncte acumulat in 7 zile?
happy