| KodrutZ a întrebat:

Cine imi recomanda niste blasfemii de bun simt in genul asta - https://www.youtube.com/watch?v=hFlHsKExcYg?

7 răspunsuri:
| KodrutZ explică:

Fara semnul intrebarii din coada, desigur. Si fara chestii radicale gen Necrophagia, ca de-alea stiu destule.

| Dismally a răspuns (pentru KodrutZ):

Asta daca nu vrei ceva clasic cum ar fi Fukk the blood of Christ de la Belphegor happy

| KodrutZ explică (pentru Dismally):

Interesant, dar ma intereseaza la nivel vizual/conceptual al videoclipului, ca asa piese gasesc multe. Si, cum ziceam, fara black metal, ca de-alea stiu destule. APropos, sa asculti The Project Hate MCMXCIX daca nu ai facut-o pana acum. Temelie!

| Dismally a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu prea stiu videoclipuri de genul acesta cu exceptia trupelor black metal. Ii stiu happy

| rgx a răspuns:

Pana se aproba un mesaj aici imbatranesti, de asta am scris aici

| rgx a răspuns:

Am cumparat astea ca se le pun in locul la ledurile alea https://www.pcgarage.ro/modding/xspc/twin-led-5mm-white/ le pun direct pe molex