| Tyberiu2000 a întrebat:

Dacă Iisus s-al fi născut în anul 2014, cum credeți că al suna povestea nașteri lui Iisus.Cea mai bună primește funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asta trebuie sa te intereseze acum ci, cum va veni iarasi pe norii cerului cu putere si slava, si mai ales, cum va fi contrafacuta venirea mantuitorului si vor fi pierduti toti cei care vor crede aceasta minciuna.cred ca stii ca se lucreaza la asta de mult, nu-i asa? daca nu stii regret da esti in urma mult draguta si e pacat.

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Daca s-ar fi nascut acum nu s-ar fi implinit profetiile biblice cu privire la el.

Răspuns utilizator avertizat
| patriciatimeea a răspuns:

Daca s-ar naste acum, cred ca ar dori sa ajunga mult mai repede inapoi in cer, vazand cat de pacatosi sunt oamenii...

| SorinSonOfSolen a răspuns:

Ar suna mediocru.