| savino23 a întrebat:

Daca te ai trezi intr o dimineata si ai vedea ca toti cei dragi ai tai au disparut, ce ai face? te ai ruga pentru prima oara chiar daca nu te ai rugat niciodata?

Răspuns Câştigător
| barbattttt a răspuns:

Eu ma rog si fara sa-mi dispara cineva, de fapt ma rog in fiecare zi!

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mi-aș vedea de viață, cunoscând noi oameni care să-mi țină companie. Ce e așa de greu?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Mi-aş spune în gând :,, Ce sculă de satană... aştia au plecat la bar fără mine''

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dupa mine mai urat decat singuratatea e sa ramai fara bere.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Vi cu mine la un pahar de pălincă?batting eyelashes

| Dumnezău a răspuns:

I-as suna sa-i intreb unde sunt,sau as raporta disparitiile la politie, sau i-as cauta chiar eu, ca nu rezolvi nimic cu rugaciuni.

| Paulla a răspuns:

Probabil aş realiza că lipsesc după câteva ore, după care aş petrece încă câteva ore fericită că nu mă bate nimeni la cap. Apoi probabil aş raporta dispariţia.

| sandra2012 a răspuns:

Te inteleg, si mie imi place singur acasa. Pai m-as intreba ce le-a luat atat de mult sa se hotarasca sa plece si le-as zice sa mai vina cand o sa ii chem eu, pentru ca la un moment dat s-ar putea sa le simt lipsa.

| n0matterman a răspuns:

Da,m-as ruga ca sa dispara si restul populatiei.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Da, m-as ruga din tot sufletul meu sa ma trezesc din acel cosmar, nimic nu e mai urat pe lume decat singuratatea.

| a1doru a răspuns:

As raporta disparitia la cea mai apropiata sectie de Politierolling on the floor

| Lace a răspuns:

Nu cred că asta se va întâmpla vreodată, poate doar când acele persoane vor muri.Nu m-aş ruga, pentru că pentru mine nu are nicio soluţie.

| savino23 explică:

Ma refer la faptul ca cei dragi, nu s ar mai intoarce niciodata, si nu i ati mai gasi pe intreg pamantul...

| n0matterman a răspuns (pentru savino23):

Atunci il taiem in doua, poate-i gasim pe o parte din Pamant.

| Infraverde a răspuns:

Vezi-ţi de treabă.

| Salahadin73 a răspuns:

Mi-as lua o sticla de votka si as astepta sa ma trezesc