| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca intr-o dimineata te-ai trezi si ai vedea ca in pat langa tine te aflii tu cel din copilarie ce ai face?

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aş încerca să mă mai trezesc o dată.

| 141414 a răspuns:

As renunta la ciuperci.

| 141414 a răspuns:

Iar daca totusi traiesc o intamplare magica, i-as pune intrebari in ceea ce priveste viata: cum vezi viata dupa moarte? cum sunt parintii tai? ce e iubirea? ce sunt prietenii? etc doar sa vad cum m-am schimbat si l-as intreba ce visuri are sa mi le amintesc...

| RAY a răspuns:

De unde sa stiu mann? cum poti sti ceva daca nu s-a intamplat acel lucru?

| Drimmero a răspuns:

L-as alunga!

| J0B0MAT a răspuns:

M-aş adopta.

| Florentina9210 a răspuns:

Asa incerca sa fug cat de tare pot!

| WaterDrop a răspuns:

Am merge la un suc impreuna ca sa agat tipe zicand ca este copilul meu.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Buna intrebare.
Pai i-as spune cum am fost viata mea de dupa copilarie, ce o sa-l astepte in viitor ca sa nu faca greselile pe care le-am facut eu si as schimba lucrurile.

| Geanin a răspuns:

XXX +18

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu i-as zice ce il astepta.I-as zice doar ce sa faca si ce are de castigat din asta. Daca o sa vrea sa ma asculte o sa fie bine, si daca nu, apai, am patit.

| Aberdeen a răspuns:

Nu știu, aș plânge de fericire și de uimire cred. Ar fi chiar ceva frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I.as zice:"suflete, fii atenta :sa nu consumi alcool, sa nu fumezi, sa nu pierzi noptile prin cluburi, sa mananci regulat si sa bei minimi 2 litri de apa pe zi, altminteri, uite cum ajungi!"

| JetBlueJet a răspuns:

I-as da sfaturi...
Sa: invete mai mult/respecte mai mult parintii/se distreze/iasa mai mult pe afara/nu mai cheltuiasca banii pe toate tampeniile/traiasca toate clipele copilariei de parca ar fi ultimele/uite de cuvantul timiditate(Pentru ca erau foarte timida cand eram mai mica si trista mereu, adica nu neaparat trista doar ca nu ma bagam in vorba cu nimeni, pe la serbari statea doar pe scaun si chestii de genul asta).
Dar probabil ca singurul sfat care mi l-as da ar fi sa fac toate lucrurile asa cum le-as fi facut in mod normal si sa nu ma schimb indiferent de cine ar veni la mine si mi-ar spune asta pentru ca daca m-as schimba nu as mai fi eu din prezent, si mie imi place asa cum sunt acum.A da si uitasem de asta...Mi-as spune sa ma mai ingras, caci pe la 8 ani (cam asa) eram "schelet", ca alergam toata ziua pe afara cu baietii si ne jucam "Counter Strike".

| RagnarokR a răspuns:

As vorbi cu mine din copilarie, i-as spune ce am mai facut si daca e ceea la ce ma asteptam.

| JustaLittle a răspuns:

As spune: " Ce dracu' ai facut de ai ajuns in halul asta? "

| TheGreatPerhaps a răspuns:

As deveni pedofila.

| Rodicanegrescu a răspuns:

Ai fi fericit! Ce poate fi mai frumos decat sa ai o varsta fara griji.Ai face lucruri nebunesti, ai rade toata ziua fara sa iti fie frica, ca cineva te-ar putea crede nebun.Ce mai? Ai avea intreaga lume intr-un deget! Asta de fapt o poti face in fiecare zi si viata ta s-ar schimba mult.Cu drag!