| TutacBogdan a întrebat:

DOMNUL ISUS te iubeste. Te asteapta sa crezi sa te pocaiesti si sa traiesti pentru EL. Tu II arati dragoste si recunostinta prin viata ta?

15 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Te-ai rătăcit. Categoria Religie e la vreo 16 etaje mai jos.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockart a răspuns (pentru TutacBogdan):

Vrei să spui că Iisus e foarte fashion?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si imi bag si ceva in el! Alta categorie nu ti-ai gasit? Frate daca aveti de gand sa fumati macar inchideti pc'ul si puneti si un prosop pe clanta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TutacBogdan):

Te astept cu un rezumat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru TutacBogdan):

Sa-l citeasca altu oh go on, eu nu imi omor retina pe povesti cu zane.

| lauriss86 a răspuns:

Nu esti ortodox sigur!

| crisssexee a răspuns:

Ce-i asta frate? Din ce secta esti? ))

Răspuns utilizator avertizat
| deeeeeeeea a răspuns:

Asta e realitatea, oamenilor! nu mai comentati pe langa, treziti-va! daca muriti maine si ajungeti in IAD? la asta nu v-ati gandit? Acest om incearca sa va spuna despre Isus=calea, adevarul si viata. Si aveti dpretate nu este ortodox, dar ce legatura are? inca e foarte bine ca nu e ortodox(daca aceasta religie este majoritara in Romania asta nu inseamna ca este si cea corecta)

| Rockart a răspuns (pentru deeeeeeeea):

Să-i facă reclamă pe alt site.

| deeeeeeeea a răspuns (pentru Rockart):

El nu are nevoie de reclama. ar trebui sa zici "merci" ca unei persoane ii pasa de soarta ta

| Lorika a răspuns:

Ai vazut? Ai exemplu viu! Nu mai pune astfel de intrebari!