| mODIN a întrebat:

Exista Illuminatii? Si daca da, ce sunt ei?

12 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Nu, au disparut acum mult timp. A fost o societate secreta ce a aparut in 1776. De aici au aparut o gramada de teorii ale conspiratiei, pentru ca numarul 76 apare in anumite locuri, momentan nu imi mai amintesc unde, si s-a dedus ca are legatura cu anul in care s-a fondat aceasta organizatie.
Weishupt(sper ca am scris bine) este fondatorul din cate stiu. Un om care a fost educat de iezuiti.

| OOOLEOOO a răspuns:

''Soarta planetei este lasata in mana unor oameni care se numesc illuminatii'' -Babaman

| milan9 a răspuns:

Reglează instalaţia de infraroşu în infern...

| milan9 a răspuns:

Vezi teorii conspiratorii pe youtube...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant niste insecte mici, care atunci cand zboara fac o luminita mica, licurici mi se pare ca le spune, deci fac o luminita mica sa nu se loveasca de avioane.adica sa fie vazute.fiindca zboara numai noaptea.

| unbaiatanonim a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un Epic Fail.

| TimeParadox a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce metafore aici laughing ba, lamuriti omu laughing

| 1Mihai1 a răspuns:

Da, sunt oameni.

| AskAlex a răspuns:

Oamenii de rând nu au de unde să ştie dacă există aşa ceva. Unii presupun că Illuminati controlează totul din umbră, alţii spun ca sunt extraterestrii, şi tot felul de teorii.

| charonmario a răspuns:

Binenteles ca exista Iluminatii va recomand la toti crestini sau atei nu conteaza sa va uita'ti la documentarul asta sa vedeti cine ne conduce pe noi si ce fac ei e vorba de grupul Bildberg presedinti americani primul ministru britanic priviti si astept pareri sau nici dupa ce vedeti asta nu va schimbati ideeile dar cel mai important INIMA Fiti Binecuvantati
http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| charonmario a răspuns:

Astept pareri dupa ce urmariti documentarul asta http://www.youtube.com/watch?v=gzLjFfSmpuo

Răspuns utilizator avertizat